logo
logo

Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılı Mart ayında faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır

Çağın gereksinimlerine uygun olarak kapasitesini ve organizasyon yapısını sürekli geliştiren ve bundan sonra da geliştirmeye devam edecek olan firmamız, faaliyetlerini artan bir verimlilikle sürdürmektedir. Üç ana faaliyet alanında çalışmalar yürüten firmamız her türlü altyapı ve üstyapı imalatlarının yapımı, bu imalatların keşif ve metrajları ile ihale dosyası hazırlama ve fizibilite hizmetleri ile deprem dayanımı incelemeleri alanlarında faaliyet göstermektedir

Firmamız kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden yurt içi ve yurt dışında çok önemli projelerin altına imza atmayı hedeflemektedir.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız tecrübeli,Konularında uzman  bir yönetici ekibin de liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım daha ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

 

  • Tanıtım Videomuz

Değerlerimiz

Hayatta her şey güvenle başlar.

Vizyonumuz ;

Üstlendiğimiz tüm projelerde; üretim ve hizmetlerimizi uluslararası standartlarda gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, yurtiçinde elde ettiğimiz başarıları artan bir ivmeyle sürdürmek sahip olduğumuz saygın pozisyonu gelecekte de korumak sektörün gelişimine katkıda bulunmak için mesleğin yeterli dayanım, ekonomiklik, ergonomi ve uygulanabilirlik ilkelerine çıkmak.

Misyonumuz ;

Hizmet verdiğimiz alanların her dalını kapsayarak, güvenilir, ihtiyaca zamanında yanıt veren bir firma olmayı,araştırma geliştirme ve teknolojik yeniliklerin takibiyle sektöründe saygın bir yer edinmek. Konularında uzman personelimiz ile beraber edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini; sektörde mümkün olan en yüksek faydaya ulaşmak üzere kullanmak.